مانوستیک

معماری پایدار

مانوستیک

معماری پایدار

نرم‌افزار 4M Software Suite  

نرم افزار IDEA Architecture 

نرم‌افزار 4M Software Suite 2021-03 یکی از نرم‌افزار‌های جدید و به‌روزی می‌باشد که در سال‌های اخیر توسعه یافته و به یکی از نرم افزارهای محبوب مهندسان ساختمان تبدیل شده است. نرم‌افزار قدرتمند 4M بر پایه DWG بنا شده است و در میان معماران سراسر دنیا از محبوبیت بسیار خوبی بهره می برد. این نرم افزار قادر است تا طراحی معماری های شما را در دو محیط دو بعدی و سه بعدی با کیفیت بسیار بالایی انجام بدهد. همچنین از این نرم افزار در دنیا به عنوان یک نرم افزار کامل کم هزینه که جا پای دو نرم افزار Revit و ArchiCAD گذاشته است نام برده می‌شود. سازندگان این نرم افزار همچنین ادعا دارند که این محصول سازگاری کامل و بی‌نقصی از DWG و IFC را با خود به همراه دارد.

نرم افزار IDEA Architecture در کنار تمامی ابزار ها و قابلیت های کلیدی خود از سرعت بسیار بالایی در پردازش داده نیز بهره می‌برد. با استفاده از این نرم افزار و موتور پر سرعت نمایش سریع آن شما می توانید انجام عملیات های زوم، Pan و غیره را با سرعت بسیار بالایی انجام بدهید. همچنین در نسخه جدید این نرم افزار رابط کاربری این محصول به کل دست خوش تغییرات شده است و سعی شده تا راحتی بیشتری برای کاربر به ارمغان بیاید. همچنین این نرم افزار از موتور رندر بسیار قدرتمندی برای رندرینگ طرح های شما بهره می‌برد که موجب برتری نسبی IDEA Architecture نسبت به نرم‌افزارهای کلاس خود مانند رویت و آرشیکد می‌شود .

نرم افزار IDEA Architecture دارای ویژگی‌های برتری نسبی به رقبای کلاس خود در پرداختن به BIM‌ نیز می‌باشد. ساپورت 5D‌ و 6D و 7D برای ترازهای طبقه‌بندی BIM در نرم‌افزار IDEA Architecture میسر می‌باشد و این نرم‌افزار را به یک دستیار عالی برای مهندسین ساختمان تبدیل کرده است. ویژگی‌های مختلف نرم‌افزار IDEA Architecture را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

4M - IDEA ARCHITECTURE

4m

لینک دانلود

دانلود 4M 4MCAD Professional 21.0

دانلود 4M IDEA Architectural 19.0

(4M FINEMEP (Building Services

دانلود 4M Fine-HVAC 19.0

دانلود 4M Fine-ELEC 19.0

دانلود 4M Fine-SANI 19.0

دانلود 4M Fine-FIRE 19.0

دانلود 4M Fine-NGAS (FineGAS) 19.0

دانلود 4M Fine-LIFT 19.0

(4M FineENERGY (Energy Design

دانلود 4M FineGREEN 14.0

دانلود 4M Fine4RATE 14.0

سورس دانلود و پسورد فایل ها: www.downloadly.ir